Podívejte se na nové byty Praha 4, které naleznete v naší nabídce. Nabízíme také kanceláře k pronájmu v Praze. Partnerské stránky:

Malý Háj

Praha nabízí spoustu oblastí, ale pouze s lokalitou Praha 10 – Štěrboholy neprohloupíte a budete opravdu nadmíru spokojeni. Tyto byty Malý Háj jsou vhodné pro ty, kteří rádi relaxují a rádi by žili svůj život v opravdovém přepychu, který stojí za to mít! Bytový projekt, který zde představujeme, má nejméně tři úžasné výhody – každý byt se může pochlubit terasou, balkónem či předzahrádkou, pokud máte automobil – parkování je zde řešeno garážovým stáním či parkovacími místy před domy a 1. etapa se vyznačuje již funkční odpočinkovou zónou s lavičkami a hřištěm. Toto spojení přímo hraje zaslouženou harmonií pro každého z vás, kteří se chtějí stát rezidenty tohoto nádherného skvostu. 2. etapa tohoto projektu bude dokončena v roce 2013. Hlídejte, ať vám neunikne zahájení prodeje nových bytů. S námi budete mít vše pod kontrolou.

Společnost FINEP se zabývá stavbou novostaveb v hlavním městě a přináší pro vás vždy to nejlepší, co může nabídnout. Nové byty Praha 10 zkrátka mají smysl!